ПІДТРИМКА ЖІНОК В УКРАЇНСЬКИХ ЗМІ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ ПРАЦЮВАТИ В УКРАЇНІ В ЧАСИ ВІЙНИ

Illustration

Більш ніж 3 млн жінок з дітьми покинули батьківщину в пошуках безпечного місця. Багато хто залишився в країні, не маючи можливості виїхати, хтось із них залишається заблокованим у своїх містах, хтось працює на підтримку тилу, хтось не хоче їхати.

Жінки – найчутливіша і найсильніша частина нашої нації. Їхні чоловіки воюють, вони живуть своє життя в надії та вірі. Їм як ніколи потрібна підтримка. Багато жінок, які залишили свої домівки, відчувають глибокий стрес, почуття провини за те, що вони покинули Україну, страх, що їм не буде куди повертатися. Їм потрібно відчувати емоційний зв'язок з Україною.
Проєкт дає можливість педагогам отримати корисну інформацію від найкращих спеціалістів-практиків.

Інформація сьогодні важлива як ніколи! Вона допомагає жінкам правильно оцінити події, що відбуваються, прийняти обдумані рішення, знайти найбільш вдалий варіант своїх дій. Тому національні медіа для жінок мають працювати та допомогати українкам пережити скрутні часи війни!
ЗМІ об'єднують нас як націю, залишаючись прив'язаними до нашої національної ідентичності, розділяючи наш біль і наші перемоги. Жіночі ЗМІ сьогодні надають сильну емоційну підтримку жінкам.
Наразі українські медіа під час війни залишилися без надходжень від реклами, які були основним джерелом фінансування їх діяльності.
Проєкт #Stand4WomanUA має на меті підтримку діяльності українських ЗМІ та працюючих в них жінок, які залишилися в Україні, щоб вони продовжували працювати та надавати інформацію для підтримки інших жінок.

Made with